18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne...

25-latek grał w piłkę ludzką głową. Przerażające morderstwo

24.06.2021  19:32
25-latek kopał uciętą głowę współokatora
25-latek kopał uciętą głowę współokatora Fot: BortN66/Shutterstock

Kilka dni temu w jednym z parków miejskich w Las Cruces (Nowy Meksyk) znaleziono ciało mężczyzny pozbawione głowy i palca u ręki. Zabójcą okazał się były współlokator ofiary. Mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów.

Policjanci z Las Cruces w Nowym Meksyku otrzymali wezwanie do parku miejskiego na Madrid Avenue, gdzie znaleziono zwłoki mężczyzny. Ofiara miała liczne rany kłute oraz była pozbawiona głowy i środkowego palca u ręki.

Namierzenie sprawcy okazało się dość proste. Jak przekazała stacja ABC 7, śledczy znaleźli Joela Arciniega-Saenza w pobliżu miejsca zbrodni. Na jego ubraniu widoczne były liczne plamy krwi, a w ziemi znajdował się wbity nóż, który okazał się narzędziem zbrodni.

25-latek przyznał się do zbrodni i potwierdził tożsamość zamordowanego. Zatrzymany znał ofiarę osobiście, przed morderstwem wspólnie wynajmowali mieszkanie. Pewnego dnia 51-letni współlokator okradł go i wyprowadził się z lokum.

25-latek uciął głowę współlokatorowi

Arcienga-Saenz znalazł złodzieja w parku. Tam zaatakował go nożem, a następnie odciął mu głowę, którą wykorzystał jako piłkę. 25-latek kilkukrotnie kopał nią w przejeżdżające samochody.

Mężczyzna trafił do aresztu, gdzie poczeka na rozpoczęcie procesu. Media przypominają, że to Arciniega-Saenz był już oskarżany o morderstwo w 2017 roku. Wówczas nie trafił on za kratki, gdyż w sprawie było wiele niejasności, a narzędzie zbrodni nigdy nie zostało odnalezione.

Czytaj także
Przeczytaj więcej