18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miała troje dzieci

29-letnia kobieta zmarła na Covid. Była antyszczepionkowcem

31.12.2021  11:49
29-latka zmarła na Covid-19. Nie chciała się szczepić.
29-latka zmarła na Covid-19. Nie chciała się szczepić. Fot: Yaroslau Mikheyeu/Shutterstock

29-latka z Port Huron w Michigan w USA zachorowała na COVID-19 pod koniec listopada. Była antyszczepionkowcem, a ostatecznie w wyniku zakażenia się koronawirusem osierociła trójkę dzieci.

Mająca 29 lat Bridget Jackson, matka trójki dzieci, która pisała w mediach społecznościowych, że "nie boi się COVID-19", zmarła z powodu zakażenia koronawirusem. Kobieta była przeciwna szczepieniom. 

29-latka zmarła na Covid-19. Nie chciała się szczepić

Niestety, w jej przypadku zakażenie koronawirusem przebiegało wyjątkowo ciężko i kobieta zmarła w szpitalu tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Wcześniej jeszcze jej siostra apelowała w sieci:

Proszę wszystkich, abyście modlili się o moją siostrę. Jej płuca to twarda skała. Jest podłączona do respiratora

Jak podaje "Daily Mail" wcześniej, w październiku zmarł dziadek kobiety. To nie przeszkadzało dziewczynie dalej bagatelizować zagrożenia płynącego z szalejącej pandemii Covid-19.

Bridget Jackson w sieci krytykowała covidowe obostrzenia, sprzeciwiała się obowiązkowi noszenia maseczek i szczepieniom. "To, że nie nosimy maski, nie oznacza, że nie szanujemy was. Twój strach jest twoim problemem" – twierdziła wtedy kobieta.

29-latka zakończyła swoje życie stanowczo przedwcześnie i osierociła trójkę dzieci. "Największą miłością Bridget była jej rodzina, z którą uwielbiała podróżować. Jej świat kręcił się wokół dzieci" – napisano w nekrologu. Bliskim bardzo współczujemy.