18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niewyobrażalne okrucieństwo

30-latek wziął ślub z 8-latką. Po nocy poślubnej ją pochowano

17.10.2019  09:04
30-latek wziął ślub z 8-latką. Po nocy poślubnej ją pochowano
30-latek wziął ślub z 8-latką. Po nocy poślubnej ją pochowano Fot: EAST NEWS

Pedofilia jest straszliwą dewiacją. Najstraszniejszy jest fakt, że wciąż istnieją kultury, które na nią pozwalają. 30-letni mąż bestialsko zabił swoją żonę. 

Pedofilia i skandale z nią związane, wciąż na nowo wstrząsają światem. W miejscu, w którym żyjemy jest to poważne przestępstwo. Są jednak kraje, w których ludzie żyją w taki sposób, że dorośli mężczyźni mogą nawet poślubić wybrane przez siebie dziecko.

Lokalne władze Bliskiego Wschodu starają się walczyć z takim postępowaniem, ale wielu ludzi nadal jest wiernych przerażającej tradycji. O straszliwej sprawie poinformował korespondent wojenny Mustafa Kazemi. 

Pedofilia jest tam "legalna". Mąż bestialsko zabił 8-letnią żonę

W Khash Rod w afgańskiej prowincji Nimruz, pewien bogacz i mułła (interpretator doktryny islamu), wybrał sobie na żonę 8-latkę pochodzącą z ubogiego domu. Ojciec sprzedał mullę córkę, prawdopodobnie dlatego, że miał dług i nie był w stanie go spłacić. Tym samym skazał dziecko na śmierć.

30-latek poślubił 8-latkę i postanowił od razu uczynić ją swoją pełnoprawną żoną. Nie oszczędził dziecku "uroków" nocy poślubnej. Dziewczynka nie była jednak gotowa ani psychicznie ani fizycznie na inicjację seksualną, więc jej mąż poniósł porażkę. To rozjuszyło go do tego stopnia, że wpadł w szał i dopuścił się straszliwej zbrodni. 

Mułła wziął nóż i bezlitośnie rozciął pochwę dziecka. Potem odbył z przerażoną i zbolałą dziewczynką stosunek i pozostawił ją na pewną śmierć. Dziecko wykrwawiło się i zmarło około 5 nad ranem. 

Jej śmierć nie poruszyła męża, który kazał jedynie "sprzątnąć ten bałagan" kobietom z wioski. Następnego dnia została ona pochowana na lokalnym cmentarzu. To wszystko nie mieści się nam w głowie, a dla niektórych ludzi wciąż jest codziennością. 

Czytaj także