18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cud medyczny

74-latka urodziła bliźnięta. To najstarsza matka na świecie

06.09.2019  12:42
74-latka urodziła bliźnięta. To najstarsza matka na świecie
74-latka urodziła bliźnięta. To najstarsza matka na świecie Fot: EAST NEWS

74-letnia Erramatti Mangayamma została mamą po 60 latach starań. Dzięki metodzie in vitro spełniło się jej największe marzenie. 

W Indiach miał miejsce najprawdziwszy, medyczny cud. 74-letnia Erramatti Mangayamma została matką bliźniąt. Maleństwa przyszły na świat dzięki metodzie in vitro i tym samym spełniły marzenie życia swojej mamy.

74-latka urodziła bliźnięta

74-latka odkąd osiągnęła dorosłość miała tylko jedno marzenie - dać dziecku życie. 

Nie jestem w stanie wyrazić słowami tego, jak się czuję. Te dzieci mnie dopełniają. Moje czekanie, trwające 60 lat, wreszcie dobiegło końca. Teraz już nikt mi nie powie, że jestem bezpłodna – powiedziała kobieta już po tym, jak urodziła swoje maleństwa. 

Ku wielkiemu zaskoczeniu lekarzy, kobieta, która przeszła menopauzę 3 dekady temu, wciąż była zdolna do urodzenia dziecka. Klinika leczenia niepłodności, która pomogła Erramatti, pokryła wszystkie koszty procedury.

Jesteśmy zaskoczeni jej siłą woli. Przeprowadziliśmy testy i okazało się, że zapłodnienie jest możliwe za pomocą in vitro – cytuje dyrektora kliniki Daily Mail.

Wszystko wskazuje na to, że 74-latka jest najstarszą matką świata. Gratulujemy i życzymy dużo, dużo zdrowia!

Przeczytaj więcej
Komentarze