18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pielęgniarz-sadysta

99-latka zgwałcona! OPRAWCA NIGDY NIE WYJDZIE Z WIĘZIENIA

Emilia Waszczuk
09.02.2022  15:05
99-latka została zgwałcona przez pielęgniarza
99-latka została zgwałcona przez pielęgniarza Fot: De Visu/Shutterstock

48-letni mężczyzna został skazany na dożywotnią karę pozbawienia wolności za gwałt na staruszce. 99-latka padła ofiarą przemocy w domu opieki.

Prawdziwym koszmarem okazał się dla 99-letniej pensjonariuszki pobyt w domu opieki w Blackpol w Wielkiej Brytanii. Kobieta padła tam ofiarą napaści seksualnej ze strony pielęgniarza. Mężczyzna został skazany.

To, że w ośrodku dzieje się coś złego, rodzina seniorki zaczęła podejrzewać, gdy ta nagle zmieniła swoje zachowanie. Kobieta nie pozwalała im się dotykać, błagała, by nie zostawiali jej samej. Mówiła, że gdy ją opuszczą, ktoś zrobi jej krzywdę.

Pielęgniarz gwałcił staruszkę

Zaniepokojeni członkowie rodziny podejrzewali, że kobieta może być maltretowana, zainstalowali więc w jej pokoju ukrytą kamerę. Wtedy na jaw wyszło, że seniorka padła ofiarą gwałciciela.

Oprawcą staruszki okazał się 48-letni pracownik ośrodka. Rodzina o przestępstwie zawiadomiła policję, opiekun został zatrzymany i doprowadzony przed sąd. Usłyszał zarzuty gwałtu i wykorzystania seksualnego osoby z zaburzeniami psychicznymi. Przyznał się do winy.

Na początku lutego 48-latek został skazany na karę dożywocia. O wcześniejsze zwolnienie będzie mógł ubiegać się po 10 latach odsiadki.