18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

sprawca poszukiwany

ATAK NOŻOWNIKA POD SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ! Rzucił się na dziecko

10.06.2022  11:14
Atak nożownika pod szkołą podstawową
Atak nożownika pod szkołą podstawową Fot: Shutterstock/Kittyfly

Wstrząsające doniesienia w piątek. Pod szkołą podstawową w Niemczech doszło do ataku nożownika. Na miejscu trwają czynności służb.

Do ataku doszło w miejscowości Esslingen w niemieckim landzie Badenia-Wirtembergia. Nieznany mężczyzna tuż obok szkoły podstawowej zaatakował dorosłą kobietę i 7-letnią dziewczynkę.

Obie ofiary nożownika są w stanie ciężkim, zadano im poważne rany kłute ostrym narzędziem. Zostały przetransportowane do szpitala.

Atak nożownika w Niemczech

Sprawca napaści uciekł z miejsca zdarzenia, trwają poszukiwania. Na miejscu pracują liczne oddziały policji i jednostka specjalna SEK.

Jak podają niemieckie media, policja została powiadomiona o napaści przez szkołę. Na razie nie wiadomo jednak, czy atak miał związek z placówką i czy ranione dziecko do niej uczęszczało. Nieznany jest też jak na razie motyw sprawcy. Sam napastnik opisywany jest jako około 30-letni mężczyzna z brodą i długimi włosami. Do ataku użył noża.

logo Tu się dzieje