18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

makabryczny poranek

AUTOBUS WJECHAŁ W LUDZI. Tłum staranowany, wiele ofiar

10.06.2021  07:56
Koszmarny wypadek. Autobus staranował ludzi
Koszmarny wypadek. Autobus staranował ludzi Fot: Planeta.pl

Dramatyczny wypadek z udziałem autobusu. Pojazd staranował ogrodzenie, a następnie wjechał w grupę ludzi. Jest wiele ofiar.

Koszmarny poranek w obwodzie swierdłowskim w Rosji. W czwartek doszło tam do potwornego wypadku – autobus przewożący pracowników jednej z fabryk, staranował ludzi stojących na przystanku. Na miejscu zginęło sześć osób, a kolejnych piętnaście jest rannych.

Autobus wjechał w ludzi. Ogrom ofiar

Agencja TASS podaje, że w autobusie doszło do awarii hamulców. Kierowca nie był w stanie zapanować nad maszyną, a ta, rozpędzona, staranowała bramę i z impetem wpadła na przystanek.

Autobus PAZ dowoził pracowników do miejscowej firmy. Według wstępnych danych w autobusie zepsuły się hamulce, pojazd staranował bramę i uderzył w ludzi, którzy stali na przystanku autobusowym

– przekazała agencji TASS osoba zaznajomiona ze sprawą.

Tragiczny wypadek potwierdziło już rosyjskie ministerstwo spraw wewnętrznych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Policjanci ustalają nie tylko dokładne przyczyny wypadku, ale też tożsamości osób zabitych i rannych.

Czytaj także
Przeczytaj więcej