18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

90 zwierząt nie żyje, ale ona jest szczęśliwa

Weganka chciała ocalić króliki z fermy. Urządziła im masakrę

Wojciech Kozicki
10.09.2019  17:18
Weganka i włamanie na fermę królików - rzeź i masakra
Weganka i włamanie na fermę królików - rzeź i masakra Fot: Facebook

Eko aktywistka i weganka znana jako Mythical Mia postanowiła uwolnić króliki z fermy w Hiszpanii. Jej „akcja ratunkowa” zakończyła się jednak masakrą i ponad 90 zwierząt zginęło w męczarniach.

Aktywistka Mythical Mia opublikowała w sieci szokujące wideo, na którym prowadzi samochód i jest cała zakrwawiona. Wyznała, że z przyjaciółmi wdarła się na fermę królików w Katalonii i udało jej się ukraść 16 zwierząt. W pewnym momencie pojawili się wściekli pracownicy fermy i zaczęli do niej strzelać. Twierdzi, że kule rozbiły szybę auta, a odłamki poharatały jej policzek. Napisała również, że pracownicy fermy ścigali jej przyjaciół i uderzali ich w głowy metalowymi prętami

Masakra królików

Być może nawet nie ma pojęcia do jakiej tragedii doprowadziła. Brytyjskie media podają, że po jej akcji ponad 90 królików musiało zostać uśpionych. Hiszpańska prasa podała również, że zwierzęta zabrane przez aktywistkę właśnie urodziły, a potomstwo zostało bez opieki matek, co dla niektórych zapewne skończy się tragicznie.

Najważniejsze, że uratowałam kilka zwierząt. Tu nie chodzi o mnie. Chcę żeby ludzie zobaczyli jak źli są hodowcy zwierząt - twierdzi weganka.

Okazuje się, że wdarcie się aktywistki na fermę spowodowało ogromny stres u zwierząt, a niektóre zmarły natychmiast, bo ich serca nie wytrzymały. Wiele wpadło w panikę i połamało sobie kręgosłupy, a samiczki poroniły. Katalońska policja podała również, że szyba w aucie nie została rozbita przez wystrzał z broni palnej, lecz samochód prawdopodobnie zderzył się z jakimś obiektem.

Jestem szczęśliwa, że uratowałam 16 zwierząt. Ocaliłam 16 żyć i wiem, że nie będą cierpieć – relacjonowała Mia w mediach społecznościowych.

Chciała ratować króliki, ale urządziła im masakrę jak z horroru: