18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Kraj znalazł się W PUNKCIE KRYTYCZNYM. Ekspert ostrzega ludzi

11.10.2020  16:32
Anglia walczy z COVID-19
Anglia walczy z COVID-19 Fot: MAD.vertise/Shutterstock

Anglia znalazła się w punkcie krytycznym zachorowań na COVID-19. Ekspert nie ma wątpliwości, że to najwyższa pora, by ostrzec ludzi. Koronawirus zaczął zbierać straszliwe żniwo.

Anglia stanęła w punkcie krytycznym pandemii COVID-19. Od długiego czasu obywatele Wysp Brytyjskich są świadkami kolosalnego wzrostu liczby zachorowań, a eksperci nie mają wątpliwości, że jesienna fala koronawirusa zaczyna siać spustoszenie równe temu, które niektóre kraje musiały znieść wiosną.

Anglia jest w punkcie krytycznym przez COVID-19

Z tej właśnie przyczyny, ceniony profesor Jonathan Van-Tam, który jest zastępcą naczelnego angielskiego eksperta medycznego - ostrzega obywateli. W Anglii (podobnie, jak w Polsce) ma aktualnie miejsce rekordowy wzrost przypadków koronawirusa, lekarz apeluje więc do społeczeństwa.

Właśnie powtarza się scenariusz sprzed kilku miesięcy

- podkreśla prof. Van-Tam.
"Mirror" informuje, że prof. Jonathan Van-Tam zwrócił się do Anglików za pośrednictwem rządowej strony internetowej. Ekspert jednocześnie przypomniał społeczeństwu o sytuacji, jaka miała miejsce w marcu 2020 roku. Jego zdaniem, to właśnie ona była kluczowa w dalszym rozwoju pandemii COVID-19 na Wyspach Brytyjskich.
"Znajdujemy się w punkcie zwrotnym naszej narodowej walki z COVID-19, podobnie jak znajdowaliśmy się w marcu; możemy jednak zapobiec powtórzeniu się historii, jeśli teraz wszyscy zaczniemy działać wspólnie" - wyjaśnił Jonathan Van-Tam.Specjalista przyznał jednocześnie, że zima jest wyjątkowo trudnym okresem i polecił społeczeństwu się na nią dobrze przygotować - zarówno fizycznie, jak i psychicznie.
Angielskie społeczeństwo zostało zachęcone do przestrzegania zasad dystansu społecznego, mycia rąk, dobrowolnej izolacji. My, na polskiej ziemi, polecamy robić to samo, a wszystko skończy się dobrze!

Przeczytaj więcej
Komentarze