18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror w lesie

14-latek brutalnie zamordował kolegę. Chciał odciąć mu głowę

Bartłomiej Ciepielewski
06.07.2021  17:23
14-latek zabił swojego kolegę
14-latek zabił swojego kolegę Fot: Tomsickova Tatyana/Shutterstock

14-latek zaprowadził do lasu swojego 12-letniego kolegę, a następnie zaatakował go nożem. Młody morderca uderzał na oślep, łącznie zadając ofierze 70 ran. Zdaniem prokuratury motywem zbrodni mogła być zazdrość.

Do przerażającej zbrodni doszło nieopodal miasteczka Fishtoft należącym do brytyjskiego hrabstwa Lincolnshire. 12-letni Robert Buncis został 70 razy trafiony nożem w klatkę piersiową, szyję i głowę. Część ostrza utkwiła w czaszce ofiary.

14-latek zabił z zimną krwią

Jak informowali śledczy, Buncis został zwabiony do lasu przez swojego 14-letniego kolegę.

Robert Buncis padł ofiarą brutalnego ataku nożem. Został dźgnięty w głowę, plecy, szyję, tułów, nogi i ramiona, a te obrażenia niechybnie doprowadziły do jego śmierci - informowała prokuratur Mary Loram.

Po zabójstwie napastnik napisał do swojego kolegi krótką wiadomość, w której przyznał, że "coś poszło nie tak" i "zrobił coś złego". Policjanci przeszukali dom podejrzanego, na którego terenie znaleziono nóż ze śladami krwi oraz częściowo spalone ubrania.

Dom, w którym mieszka oskarżony, został przeszukany i z pomocą policyjnych psów przeszukano ogród. To tam, ukryty pod garnkiem, znajdował się nóż. Znaleziono na nim krew Roberta, a także oskarżonego - dodała prokurator,

Według dotychczasowych ustaleń w lesie doszło do kłótni, której powodem była zazdrość. Z relacji oskarżonego wynika, że spór dotyczył narkotyków.

15-letni już morderca jedynie częściowo przyznał się do winy. Jak stwierdził, dźgnął kolegę w szyję, ale kolejnych 69 ciosów już nie może sobie przypomnieć. Po zabójstwie nastolatek próbował odciąć zamordowanemu rękę oraz głowę.

Czytaj także
Przeczytaj więcej