18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutne wieści

Douglas nie żyje. Gwiazdy Hollywood żegnają legendę

30.04.2021  17:32
Anne Douglas zmarła w wieku 102 lat
Anne Douglas zmarła w wieku 102 lat Fot: New Africa/Shutterstock

W czwartek zagraniczne media obiegła przykra wiadomość. Odeszła Anne Douglas, żona Kirka Douglasa oraz macocha Michaela Douglasa. Gwiazda Hollywood zmarła w wieku 102 lat.

Anne Douglas nie żyje. Producentka filmowa zmarła w swoim domu na przedmieściach Bevery Hills. Zaledwie kilka dni temu świętowała 102 urodziny. Wyjątkowe pożegnanie przygotował jej pasierb, Michel Douglas.

Wydobyła z nas wszystko, co najlepsze, zwłaszcza z naszego ojca. Tata nigdy nie miałby takiej kariery, jaką zrobił, gdyby nie wsparcie i partnerstwo Anne. Catherine, ja i dzieci ją uwielbialiśmy. Zawsze będzie w naszych sercach - przekazał gwiazdor.

Douglas przyznał, że Anne była przeciwieństwem jego ojca, jednak para przez lata żyła bez konfliktów. 

Anne Douglas nie żyje

Anne Douglas urodziła się w Hanowerze. Młodość spędziła w Belgii, Francji i Szwajcarii, a ostatecznie trafiła do USA, gdzie rozwinęła karierę w branży filmowej.

Podczas nagrań do filmu "Ich wielka miłość" Anne poznała Kirka Douglasa, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia. Para wzięła ślub w 1954 roku.

Producentka część swojego życia poświęciła także działalności charytatywnej. Udzielała wsparcia między innymi osobom dotkniętym chorobami nowotworowymi. Rok temu pożegnała męża, Kirka Douglasa.

logo Tu się dzieje