18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne :(

Nie żyje 19-letni aktor. Był gwiazdą przebojowego serialu

02.10.2020  17:09
Archie Lyndhurst zmarł w wieku 19 lat
Archie Lyndhurst zmarł w wieku 19 lat Fot: New Africa/Shutterstock

Archie Lyndhurst zmarł w wieku 19 lat. Młody gwiazdor młodzieżowego serialu "So Awkward" zmagał się z problemami zdrowotnymi. Fanów chłopaka o tej tragedii poinformował jego tata, również gwiazdor telewizji - Nicholas Lyndhurst. 

Archie Lyndhurst mógł mieć przed sobą całe życie, gdyby choroba nie odebrała mu go brutalnie w wieku zaledwie 19 lat. Młody aktor był ulubieńcem publiczności, która z trudem przyjęła informację o jego śmierci.

W pierwszych produkcjach Archie Lyndhurst grywał jeszcze jako mały chłopiec. Być może jego tata, gwiazdor telewizji Nicholas Lyndhurst zachęcił go do rozwoju kariery i umiejętności. W ostatnich latach Archie był znany z roli w serialu młodzieżowym pt. "So Awkward", emitowanym przez telewizję CBBC.

Nie żyje 19-letni Archie Lyndhurst

Informację o śmierci 19-latka przekazał mediom jego tata. Nie podano, jaka była bezpośrednia przyczyna tak niewypowiedzianej tragedii, ale wiadomo, że chłopak walczył z problemami zdrowotnymi.

Dziennikarzom nie udało się ustalić, na co konkretnie chorował gwiazdor serialu "So Awkward". Na temat śmierci młodego aktora zabrał głos Cheryl Taylor, szef działu treści stacji CBBC. 

Wyraził on głęboki żal z powodu śmierci tak młodego i utalentowanego człowieka - zrobił to również w imieniu wszystkich współpracowników. Zapewniał, że siedem lat pracy z nastolatkiem to był dla wszystkich "zaszczyt". 

W mediach społecznościowych fani Archiego dają upust swojej rozpaczy. Śmierć tak młodego człowieka zawsze jest niewyobrażalnym ciosem, który nie mieści się nikomu w głowie. Serdecznie współczujemy jego najbliższym.

Przeczytaj więcej
Komentarze