18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Groza!

Mężczyzna przez 23 lata gwałcił własną córkę. Urodziła mu 4 dzieci

12.01.2020  14:27
Mężczyzna przez 23 lata gwałcił własną córkę. Urodziła mu 4 dzieci
Mężczyzna przez 23 lata gwałcił własną córkę. Urodziła mu 4 dzieci Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Argentyna jest ojczyzną potwora. Mężczyzna przez 23 lata gwałcił własną córkę, która z resztą urodziła 4 dzieci z tej kazirodczej "relacji".

Argentyna nie może się otrząsnąć z odkrycia, jakiego niedawno tam dokonano. 32-letnia kobieta przeżyła najprawdziwszy dramat. Natali była więziona i wielokrotnie gwałcona przez swojego ojca Hugo Victora A.

Kobieta przeżyła piekło na ziemi, a do tego urodziła 4 dzieci swojemu oprawcy. To ona sama ostatecznie zebrała się na odwagę i zgłosiła policji tę sprawę. Całe piekło rozegrało się w argentyńskim mieście Arequito.

Argentyna: ojciec przez 23 lata gwałcił własną córkę

Natali była przez 57-letniego ojca więziona w obskurnym domu. Jej gehenna rozpoczęła się, gdy była zaledwie 8-letnią dziewczynką. Już wtedy "spodobała się" zwyrodnialcowi, którego miała nieszczęście być córką. 

W wieku 9 lat po raz pierwszy została zgwałcona. Od tego momentu była regularnie molestowana, a kiedy urodziła oprawcy dzieci, zastraszał ją, że zrobi im krzywdę. Koszmar trwał 23 lata. 

Cały czas mi groził, bez ustanku bałam się o swoje życie. Powiedział, że mnie zabije, jeśli cokolwiek opowiem. Teraz boję się o życie swoje i moich dzieci ponieważ rodzeństwo mojego ojca zaczęło mi grozić, każą mi wycofać moje zeznania przeciwko niemu. Ich nie interesuje to, co mi się stało

– zeznała na policji ofiara.

Dzieci kobiet i jej ojca mają 11, 13, 17 i 19 lat. Oprawcy za to, co zrobił, grozi od 10 do 35 lat więzienia - naszym zdaniem to oburzająco niska kara, za zmarnowanie córce życia. 

Przeczytaj więcej
Komentarze