18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Atak na szpital

Terroryści ISIS strzelali do dzieci. "Miała 3 godziny" [WIDEO +18]

Wojciech Kozicki
15.05.2020  21:19
Atak na szpital w Afganistanie - Nazia nigdy nie pozna swojej matki
Atak na szpital w Afganistanie - Nazia nigdy nie pozna swojej matki Fot: Facebook/ Afghanistan The Beautiful

12 maja terroryści ISIS dokonali ataku na szpital w Kabulu w Afganistanie. Wiadomo, że zostały zmasakrowane pielęgniarki, noworodki i ich matki. Jedno z postrzelonych dzieci ma 3 GODZINY! Zdrarzył się jednak cud, bo Nazia przeżyła!

Masakra i rzeź w Afganistanie. 12 maja trzej terroryści ISIS przebrali się za policjantów i przeprowadzili makabryczny atak na szpital prowadzony przez Lekarzy bez Granic. Na oddziale położniczym bezlitośnie mordowali granatami i bronią palną pielęgniarki, lekarzy i pacjentów, wśród których były noworodki oraz ich matki. W sumie zabili 24 osoby, a później zostali zastrzeleni przez służby.

Atak na szpital w Afganistanie

Świat obiegło dramatyczne zdjęcie, na którym żołnierz niesie zakrwawione dziecko. Ustalono, że terroryści dwukrotnie postrzelili je w nogę i udało się uratować jego życie. Wiadomo już, że to dziewczynka i w momencie ataku była na świecie dopiero 3 godziny!

Jego matka Nazia nie miała tyle szczęścia i zginęła w zamachu. Została już pochowana. Ojciec dziecka zdecydował, że dziewczynka otrzyma imię po matce.

Nastawiliśmy połamaną nogę Nazi, kiedy urośnie, będzie w stanie chodzić – oświadczył ordynator szpitala doktor Noor ul-Haq Yousafzai

Atak na szpital w Afganistanie. ISIS mordowało noworodki:

Przeczytaj więcej
Komentarze