18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miś był wk*** dziś

Masakra w cyrku. Niedźwiedź rzucił się na tresera [WIDEO]

Wojciech Kozicki
25.10.2019  15:58
Zwierzęta w cyrku mają dość - atak niedźwiedzia na tresera
Zwierzęta w cyrku mają dość - atak niedźwiedzia na tresera Fot: YouTube

Taki cyrk to tylko w Rosji.  Do internetu trafiło brutalne nagranie wideo, na którym widać jak niedźwiedź zbuntował się i nie chciał wykonywać cyrkowych sztuczek. Rzucił się na tresera.

Zwierzęta cyrkowe często buntują się, ponieważ nie chcą być zmuszane do wykonywania sztuczek. Tym razem tresury nie wytrzymał niedźwiedź w cyrku w Ołońcu (Rosja), któremu kazano pchać taczki. Na oczach dzieci zaatakował swojego tresera i zaczął go gryźć, a później rzucił się na widownię, która nie była oddzielona barierkami od areny.

W cyrku wybuchła panika. Świadkowie zeznają, że uciekali ze swoimi dziećmi, a tymczasem niedźwiedź był bity i kopany przez innego pracownika cyrku. W końcu został powalony paralizatorem.

Policja wszczęła dochodzenie ws. niezapewnienia bezpieczeństwa przez organizatora. Treser przeżył i odmówił pomocy medycznej, chociaż niedźwiedź ugryzł go w ramię. Jak pisze nytimes.com, niedźwiedź prawdopodobnie został sprowokowany przez lampy błyskowe aparatów. Widzowie byli proszeni, by ich nie używać, ale zignorowali zakaz.

Treser wyznał później, że 16-letni niedźwiedź Yashka nie czuł się najlepiej już przed wyjściem na arenę, od jakiegoś czasu doskwierały mu bóle. Miał to być jeden z jego ostatnich występów.

Zwierzęta w cyrku - atak niedźwiedzia na tresera:

Przeczytaj więcej
Komentarze