18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

sprawca na wolności

ATAK NOŻOWNIKA W PRZEDSZKOLU! Są zabici i ranni

03.08.2022  09:55
Atak nożownika w przedszkolu
Atak nożownika w przedszkolu Fot: diy13/Shutterstock

48-letni mężczyzna wtargnął do przedszkola i zabił oraz ranił 9 osób. Wśród ofiar mogą być dzieci. Policja szuka nożownika.

Dramatyczne wydarzenia w Jiangxi Chinach. Około godziny 10 czasu lokalnego (ok. 3 nad ranem w Polsce) w jednym z przedszkoli doszło do brutalnego ataku. Do budynku wtargnął mężczyzna uzbrojony w nóż. Ranił 9 osób.

Informacja o ataku pojawiła się na platformie Weibo, chińskim odpowiedniku Twittera. Mężczyzna w czapce z daszkiem i maseczce ochronnej na twarzy, wdarł się do prywatnego przedszkola. Już wiadomo, że w wyniku jego ataku zginęły trzy osoby, a sześć kolejnych jest rannych.

Atak nożownika w przedszkolu

Nie podano na razie oficjalnie, czy wśród ofiar są dzieci. Na jednym z nagrań opublikowanych w chińskich mediach społecznościowych widać jednak policjanta niosącego do karetki małe dziecko.

Sprawca masakry zbiegł z miejsca zdarzenia. Policji udało się ustalić tożsamość potencjalnego nożownika - ma być nim mężczyzna z miasteczka, 48-letni Liu Mouhui. Trwa poścg za mordercą.

logo Tu się dzieje