18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ranne dzieci w Chinach

Atak nożownika w przedszkolu. Rzeź i masakra

Wojciech Kozicki
04.06.2020  11:30
Atak nożownika w Chinach - ranne dzieci
Atak nożownika w Chinach - ranne dzieci Fot: Global Times

Dramat i horror w Chinach. Nastąpił atak nożownika w przedszkolu, wiele dzieci jest rannych. Napastnik został schwytany przez policję.

Atak nożownika w przedszkolu w Chinach. Do masakry doszło ok. godz. 8:30 czasu lokalnego w regionie Kuangsi na południu kraju. Potwierdzono, że zwyrodnialec ranił 37 dzieci i dwoje dorosłych. Te dane mogą się jeszcze zmienić, a lokalne media podają, że liczba poszkodowanych może okazać się znacznie większa.

Atak nożownika w Chinach

Jak oświadczyły chińskie służby, życie żadnej z poszkodowanych osób nie jest zagrożone. Potwierdzono, że stan dwóch osób jest określany jako ciężki. Pojawiły się doniesienia, że poważne obrażenia odnieśli dyrektor placówki i jeden z ochroniarzy.

Napastnik został schwytany przez policję. Okazał się pracownikiem ochrony. Nie ustalono jeszcze dlaczego zaatakował.

Atak nożownika jest porównywany do  serii zabójczych ataków, do których dochodziło w ostatnich latach w chińskich szkołach. To dlatego w placówkach edukacyjnych wzmocniono ochronę – pisze ABC News.

Zagłosuj

Jaka kara powinna grozić za pedofilię?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze