18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bzykanie na cmentarzu

Atak pszczół na pogrzebie. Są ofiary śmiertelne!

20.12.2019  15:29
Użądlenie pszczoły i śmierć na pogrzebie - sprawę bada policja
Użądlenie pszczoły i śmierć na pogrzebie - sprawę bada policja Fot: Pixabay.com

Użądlenie pszczoły może skończyć się tragicznie. Przekonał się o tym Raul Diniz, który z powodu agresywnego owada trafił do szpitala. Dramat rozegrał się podczas pogrzebu jego jedynego syna.

Pogrzeb na cmentarzu w Bonfim (Brazylia) zakończył się tragedią. W czwartek 19 grudnia 2019 roku Raul Diniz uczestniczył w pochówku swojego 45-letniego syna Ruiego. Nagle 80-latka użądliła pszczoła i jego stan błyskawicznie stał się krytyczny z powodu silnej reakcji alergicznej oraz szoku anafilaktycznego.

Śmierć na pogrzebie

Jak podaje dailymail.co.uk, senior trafił do brazylijskiego szpitala, ale lekarzom nie udało się go uratować. Jako przyczynę śmierci podano nieprawidłowości w pracy nerek.

Media informują, że pogrzeb musiał zostać przerwany. Okazało się, że pszczoły zaatakowały także 10 innych osób i wszyscy trafili do szpitala. Podano również, że tragicznie zmarły ojciec Diniza zostanie pochowany razem z nim.

To nie koniec sprawy, bo śledczy starają się ustalić, dlaczego pszczoły zaatakowały ludzi na pogrzebie.

Zobacz także
Przeczytaj więcej
Komentarze