18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pociąg seksualny

Atrakcyjna 24-latka molestowała mężczyzn w pociągu. Wszystko nagrali [WIDEO]

06.12.2019  11:50
Atrakcyjna 24-latka molestowała mężczyzn w pociągu. Wszystko nagrali [WIDEO]
Atrakcyjna 24-latka molestowała mężczyzn w pociągu. Wszystko nagrali [WIDEO] Fot: Youtube

Pociąg stał się miejscem molestowania seksualnego mężczyzn. Atrakcyjna 24-latka nie miała najmniejszej krępacji i zachowywała się skandalicznie. Wszystko zostało nagrane przez współpasażerów. 

Pociąg stał się miejscem, w którym 24-letnia Zadie O'Connell z Basildon zachowała się skrajnie skandalicznie. Molestowała mężczyzn i była agresywna - wszystko zostało uwiecznione na nagraniu.

Pociąg seksualnych pragnień

Zadie jednemu z mężczyzn bez jego zgody usiadła na kolanach, potem zaś podeszła do innego i powiedziała, żeby ten ją "wziął". Krzyczała i zaczepiała kolejne osoby, pasażerowie za wszelką cenę usiłowali ją uspokoić.

Mężczyzna, który dokumentował pociąg skandalu twierdził, że Zadie dwukrotnie uderzyła go w międzyczasie w twarz. Podobno złapała również ochroniarza za krocze.

Policja aresztowała niewyżytą 24-latkę, pod zarzutem dwóch przypadków napaści seksualnej i czterech przypadków zwykłej napaści. Na czas śledztwa została zwolniona z aresztu za kaucją. 

Jak myślicie, co jej się stało, że wpadła na taki pomysł i obudziły się w niej aż tak dzikie żądze? Na nagraniu Zadie zdecydowanie nie wygląda na osobę trzeźwą.

Zobacz także