18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Facepalm

Australia płonie. Publicysta: "To kara za małżeństwa homoseksualne"

07.01.2020  13:47
Australia płonie. Publicysta: "To kara za małżeństwa homoseksualne"
Australia płonie. Publicysta: "To kara za małżeństwa homoseksualne" Fot: EAST NEWS

Publicysta znany z prawicowych poglądów zamieścił na Twitterze oburzający wpis. Odkrył, czemu Australia płonie i postanowił poinformować o tym świat. 

Australia od wielu dni znajduje się w stanie przerażającym. Giną miliony zwierząt, umierają ludzie, wszystko płonie. My w odległej od owego kontynentu Polsce, prześcigamy się w diagnozowaniu problemu.

Janusz Korwin-Mikke już "błysnął" swoimi poglądami, teraz czas na Marcina Rolę, redaktora naczelnego internetowej telewizji wRealu24.tv. Umieścił on na Twitterze wpis, który oburzył wielu internautów. 

Prawicowy publicysta wie, czemu Australia płonie

Jego zdaniem, pożary, które trawią Australię, już się w przeszłości wydarzyły - dokładnie opisał ten fakt Stary Testament. Zdaniem publicysty, kara w postaci ognia, która spadła na kontynent ma swoje źródło w zalegalizowaniu małżeństw homoseksualnych, a potem aborcji.

Najpierw w Australii zalegalizowano małżeństwa tej samej płci, potem aborcję i od tego czasu kraj trawią ogromne pożary, w których giną ludzie, zwierzęta i natura. Już raz taka sytuacja miała miejsce. Możemy o niej przeczytać w Starym Testemencie. Nie ma przypadków są tylko znaki

- napisał Marcin Rola.

Falę krytyki, która momentalnie na niego spadła, dość mocno zbył. Nawet nie starał się być delikatny, a już z całą pewnością nie został przekonany do czyichś poglądów głoszonych w rozlicznych komentarzach.

Wow! Ile się na mnie lewactwa rzuciło po tym wpisie. Ciekawe zjawisko wrzucić granat do szamba

- podsumował.

Nie możemy się doczekać kolejnych pomysłów osób publicznych na to: "dlaczego płonie Australia?".

Przeczytaj więcej
Komentarze