18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wypadek ciężarówki

Polski kierowca spłonął w Belgii

Wojciech Kozicki
27.11.2020  11:56
Wypadek ciężarówki w Belgii, polski kierowca nie żyje
Wypadek ciężarówki w Belgii, polski kierowca nie żyje Fot: Planeta.pl

Belgia i straszny wypadek samochodowy. Potwierdzono, że zginął w nim polski kierowca ciężarówki. Spłonął w kabinie. Media przekazały nowe informacje o wypadku i znana jest jego nieoficjalna przyczyna.

Belgia i przerażający wypadek samochodowy. W środę około godziny 3:50 ciężarówka z nieznanych powodów wbiła się w szlaban przy wjeździe na parking przy drodze E34 w Vorselaar. Ciężarówka uderzyła w krawężniki, a następnie zderzyła się z zaparkowanym tirem. Obie ciężarówki zaczęły się palić, a ogień przeniósł się także na trzeci pojazd.

Wypadek polskiego kierowcy w Belgii

Jak podaje Radio ZET, powołując się na belgijskie media, kierowca, który spowodował wypadek, utknął w płonącej kabinie ciężarówki i zmarł. Podano informację, że to 63-letni kierowca z Polski.

Jaka jest przyczyna wypadku? Tej informacje belgijskie służby nie podały. Sprawę, ma wyjaśnić śledztwo.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że polski kierowca prawdopodobnie źle się poczuł lub zasnął za kierownicą. Wypadek spowodował wiele utrudnień w ruchu drogowym w kierunku Antwerpii w godzinach porannego szczytu – pisze radiozet.pl

Przeczytaj więcej
Komentarze