18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dostała małpiego rozumu?

Kobieta ma romans z szympansem w zoo. "On mnie kocha"

Wojciech Kozicki
24.08.2021  18:29
Miłość z małpą. Kobieta kocha szympansa i niszczy mu życie
Miłość z małpą. Kobieta kocha szympansa i niszczy mu życie Fot: KFP/REPORTER/East News

Czy do skrótu LGBTQ+ trzeba będzie dopisać kolejną literę? W Belgii kobieta nawiązała romans z szympansem i zapewnia, że kwitnie między nimi relacja pełna miłości. Belgijka wyrządza jednak zwierzęciu straszną krzywdę i może dojść do tragedii.

Miłość nie zna granic, ale czy pewna granica została właśnie przekroczona? W Belgii Adie Timmermans nawiązała "bardzo bliską" relację z szympansem Chita. Ujawniła w mediach, że są w sobie zakochani od 4 lat, ale ich związek postanowiło zrujnować zoo w Antwerpii, którego kierownictwo zakazało im spotkań. Co więcej, zakochana Belgijka ma kategoryczny zakaz wchodzenia na teren ogrodu zoologicznego.

Romans w zoo. Zakochała się w małpie... z wzajemnością?

Adie Timmermans zapewnia, że nawiązała z 38-letnim szympansem „szczególną więź”. Kierownictwo zoo przyznało, że kobieta od lat odwiedzała małpę, machając do niej przez szybę i przesyłając całusy. Niestety, doprowadziło to do pogorszenia się jej relacji z innymi szympansami. Małpa została odrzucona przez stado, jest ignorowana. Gdy zoo jest zamykane, Chita przebywa w samotności.

Kocham to zwierzę, a ono kocha mnie - twierdzi Timmermans. (ATV)

Dyrekcja zoo twierdzi, że „Chita ma być szympansem z krwi i kości”, więc nie może mieć tak silnej relacji z człowiekiem. Grozi jej całkowite odrzucenie i depresja.

Belgia. Kobieta twierdzi, że ma romans z szympansem… i niszczy mu życie [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej