18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tłumaczenia przerażają

Polak-zwyrodnialec zaatakował w Belgii. Zgwałcił śpiącą kobietę

18.12.2019  20:56
Polak-zwyrodnialec zaatakował w Belgii. Zgwałcił śpiącą kobietę
Polak-zwyrodnialec zaatakował w Belgii. Zgwałcił śpiącą kobietę Fot: Shutterstock

Przerażający czyn młodego Polaka w Zelzate w Belgii. Mężczyzna wtargnął do domu obcej kobiety i śpiącą zgwałcił. W ostatnich dniach stanął przed sądem. Jego tłumaczenia przyprawiają o ciarki.

Marzec 2019 roku. Młody Polak mieszkający z ojcem w Zelzate wyszedł do pubu się napić. Po powrocie uciął sobie drzemkę. Gdy się obudził, poczuł chęć na seks. Niestety, nie miał partnerki, postanowił więc, że kogoś zgwałci.

Jeszcze tej samej nocy wtargnął do domu obcych ludzi. W jednej z sypialni odnalazł śpiącą kobietę. Gdy przyłożył jej nóż do gardła i zaczął gwałcić, obudziła się. Zdjęta przerażeniem nie była w stanie wydusić z siebie głosu. Napastnika przepędził jej mąż, który akurat wrócił do domu z pracy.

Przerażające wyjaśnienia

Polak w domu zgwałconej kobiety zostawił swój telefon i nóż, dzięki czemu policja szybko go zidentyfikowała i odnalazła. Został aresztowany i skazany na siedem lat więzienia przez sąd pierwszej instancji. Sprawa ponownie trafiła na wokandę 17 grudnia. Sędzia zdecydował o obniżeniu kary do 4 lat.

To, co chyba najbardziej przerażające w tej sprawie, to tłumaczenia gwałciciela. Polak utrzymywał, że skoro jego ofiara nie krzyczała w czasie gwałtu, to musiała odczuwać przyjemność! Ponadto oznajmił, że swego okrutnego czynu dokonał, bo wcześniej dostawał SMS-y z propozycjami seksu. Bynajmniej, nie od zaatakowanej - mężczyzna lubował się w stronach z pornografią i to z nich wysyłane były do niego wiadomości!

Przeczytaj więcej
Komentarze