18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ufała swemu oprawcy

92-LATKA ZGWAŁCONA I ZABITA. Sprawcą Polak

14.07.2021  14:54
Pielęgniarz zgwałcił i zamordował 92-latkę
Pielęgniarz zgwałcił i zamordował 92-latkę Fot: Take Photo/SHutterstock

Przerażająca zbrodnia dokonana na 92-letniej kobiecie. 41-letni pielęgniarz zgwałcił swoją podopieczną. Kobieta zmarła wskutek poniesionych obrażeń.

Szokujące ustalenia śledczych, którzy badają sprawę śmierci 92-letniej kobiety. Seniorka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w dzielnicy Charlottenburg w Berlinie. Od razu ustalono, że została zabita, teraz pojawiły się nowe, zatrważające informacje.

Do zbrodni doszło w ostatni poniedziałek, a na miejscu zatrzymano 41-letniego mężczyznę. To on miał zgwałcić kobietę i doprowadzić tym samym do jej śmierci. Co przerażające, oprawca opiekował się seniorką, był jej pielęgniarzem! 41-latek został oskarżony o gwałt ze skutkiem śmiertelnym i morderstwo.

Podejrzany od wczoraj przebywa w areszcie na wniosek berlińskiej prokuratury pod zarzutem morderstwa na tle seksualnym i gwałtu ze skutkiem śmiertelnym. W chwili obecnej nie możemy udzielić żadnych dalszych informacji

- przekazała berlińska prokuratura.

Opiekun zgwałcił i zabił 92-latkę

Ciało zmarłej 92-latki odnalazł jej syn, mężczyzna właściwie przyłapał gwałciciela na dokonywaniu zbrodni. Wszedł do mieszkania, gdy kobieta była krzywdzona, zatrzymał oprawcę i wezwał służby.

Syn zmarłej kobiety złapał 41-letniego podejrzanego i zadzwonił pod numer ratunkowy. Przytrzymał mężczyznę do czasu przybycia służb ratunkowych

- podaje dziennik "Berliner Zeitung". Niestety natychmiastowa reanimacja nie pomogła przywrócić życia zamordowanej seniorce. Jak ustalono - zmarła wskutek licznych obrażeń.

AKTUALIZACJA

Według najnowszych informacji, przekazanych przez dziennik Bild, gwałciciel i morderca seniorki to Polak. 41-letni Mariusz T. został zatrzymany i znajduje się w areszcie. Męzczyzna usłyszał zarzut zabójstwa na tle seksualnym i gwałtu ze skutkiem śmiertelnym. Sąsiedzi zamordowanej kobiety twierdzą, że seniorka ufała swojemu opiekunowi bezgranicznie. Rodzina zatrudniła Polaka by pomógł 92-latce, która miała poważne problemy z chodzeniem i bardzo słaby wzrok, ale pozostawała sprawna na umyśle i wesoła.

Czytaj także
Przeczytaj więcej