18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nadchodzi plebiscyt

Białoruś WŁĄCZONA DO ROSJI?!

25.05.2022  18:15
Białoruś zostanie włączona do Rosji?
Białoruś zostanie włączona do Rosji? Fot: Laski Diffusion/Laski Diffusion/East News

Białoruś zostanie włączona do Rosji?! Kraj Aleksandra Łukaszenki faktycznie wyrósł na największego sojusznika Rosji, ale czy to zdecyduje o jego końcu? Może odbyć się plebiscyt, który ostatecznie o tym zadecyduje.

Białoruś od początku wojny w Ukrainie stoi po stronie Rosji. Prezydent Łukaszenka jest uważany za największego sojusznika Putina w obecnej sytuacji. Czy ten sojusz odbije się wszystkim Białorusinom czkawką?

Białoruś zostanie włączona do Rosji?!

Ja na razie Kreml nie zrezygnował z przeprowadzenia referendów w sprawie przyłączenia do Rosji samozwańczych republik w Donbasie, a także okupowanych ziem obwodu chersońskiego – tak podaje niezależny rosyjski serwis Meduza.io. Głosowanie mogłoby się odbyć 11 września 2022 roku.

Tym razem, co więcej źródła z kręgu władz w Moskwie nie wykluczają też plebiscytu dotyczącego włączenia Białorusi do Rosji! Istnieje na to jeden zasadniczy warunek, ale i tak sama informacja wydaje się interesująca. 

Warunkiem odbycia się referendum w sprawie włączenia Białorusi do Rosji jest przekonanie białoruskiego dyktatora, który od lat na wszelkie możliwe sposoby unika dojścia do życia takiego scenariusza.

Myślicie, że za naszego życia Białoruś przestanie istnieć jako niezależne państwo?