18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Biblijna plaga w czasie pandemii koronawirusa. Ludzie są w rozpaczy

01.06.2020  10:39
Biblijna plaga w czasie pandemii koronawirusa. Ludzie są w rozpaczy
Biblijna plaga w czasie pandemii koronawirusa. Ludzie są w rozpaczy Fot: EAST NEWS

Biblijna plaga spadła na Indie w czasie zarazy. Jakby mało było dramatu, który powoduje sam koronawirus. Ludzie mieszkający w tych terenach są w rozpaczy. Z uwagi na inwazję robactwa grozi im głód.

Biblijna plaga w Indiach! Najpierw ludzi przeraził koronawirus, a teraz zmagają się z kolejnym, ogromnym problemem. W kraju rozszalała się bowiem plaga szarańczy, która naraża obywateli na zmaganie się z głodem.

Biblijna plaga spadła na Indie

Szarańcza jest niesamowicie zjadliwa i nie zostawia po sobie praktycznie niczego. Ta biblijna plaga przeraża ludzi od tysiącleci - głód spowodowany utratą wszelkich upraw to coś strasznego. Eksperci z Indii są zszokowani, takiej inwazji owadów nie było tam bowiem od 30 lat.

Ogromne roje szarańczy pojawiły się m.in. na przedmieściach miasta Dżajpur w Radżastanie i zmierzają w stronę stolicy kraju Delhi, pożerając po drodze całą roślinność. W mediach społecznościowych publikowane są związane z tym, przerażające treści.

Szarańcza pojawia się regularnie w kraju, ale ten atak jest na wielką skalę. Taka sytuacja zdarza się raz na trzy dekady i obecnie przypada na bardzo zły dla nas czas, kiedy zmagamy się z koronawirusem

– mówił dla agencji PTI Soumitra Dasgupta, generalny inspektor z indyjskiego ministerstwa środowiska. 

Chociaż rządzący robią, co mogą, by zatrzymać szarańczę - ulewne deszcze stworzyły robakom idealne warunki do rozwoju i ciężko stwierdzić, czy da się jeszcze opanować tę szokująca inwazję. Nasze przerażenie nie zna granic.

Czytaj także
Przeczytaj więcej