18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Już TEGO nie zatrzymamy!

Bill Gates: będzie globalna katastrofa!

Wojciech Kozicki
24.01.2021  14:48
Bill Gates zapowiada katastrofę klimatyczną. Joe Biden uratuje świat?
Bill Gates zapowiada katastrofę klimatyczną. Joe Biden uratuje świat? Fot: JOEL RENNICH/East News, STANISLAW KOWALCZUK/East News

Bill Gates na swoim blogu podsycił teorie spiskowe... i zaapelował o nowy porządek świata? Filantrop i prezes firmy Microsoft ostrzega, że nadciąga kryzys i globalna katastrofa. Udzielił rad prezydentowi USA, jak nie doprowadzić do światowego dramatu. Czy Joe Biden weźmie sobie rady do serca?

Bill Gates to zagorzały zwolennik nowego prezydenta USA. Uważa, że Joe Biden powinien posłuchać jego rad, bo w przeciwnym razie czeka nas globalna katastrofa klimatyczna. Na swoim blogu opublikował mroczne wizje i przepowiednie niczym jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa.

Bill Gates ostrzega: nadciąga katastrofa klimatyczna

Zdaniem Bila Gatesa, czeka nas globalny dramat. Ostrzega, że ludzkości zagrażają globalne ocieplenie oraz dramatyczne pogorszenie warunków, w których żyją ludzie. Ma jednak nadzieję, że skutki nadciągającej katastrofy uda się zminimalizować, a uczynić to może właśnie prezydent Joe Biden. Jednocześnie zaoferował USA cztery strategie walki z globalnym ociepleniem, które mają ocalić ludzkość i zaapelował, by Stany zjednoczone stały się liderem w walce ze zmianami klimatycznymi. Przy okazji pochwalił Bidena za powrót do porozumienia paryskiego.

Temperatury w Teksasie nie spadną, jeśli nie ograniczymy emisji w Indiach. I odwrotnie, temperatury w Indiach nie przestaną rosnąć, jeśli Teksas nie poradzi sobie ze swoimi problemami – ostrzega Bill Gates niczym Nostradamus.

Billa Gates uważa, że kluczowe jest „zwiększenie podaży innowacji”. Mogą uratować nas przełomowe wynalazki, które zmienią sposób przemieszczania się. Musimy też zmienić sposoby ogrzewania i chłodzenia budynków, wytwarzania energii oraz produkcji żywności.

Zmiany klimatyczne i nowy porządek świata?

Gates przyznał, że samo stworzenie świetnego produktu nie oznacza, że ludzie będą go chcieli używać, czego nauczył go Microsoft. Podkreślił, że gdy zostaną wynalezione nowe sposoby, np. wytwarzania czystej energii, konieczne jest stworzenie zapotrzebowania na nowatorskie rozwiązania.

Czu można jeszcze zatrzymać globalne ocieplenie? Jak twierdzi Bill Gates, to już niemożliwe! Powinniśmy zacząć więc przygotowywać się do życia w nowej i trudnej rzeczywistości.

Nie możemy całkowicie powstrzymać zmian klimatu i katastrofy klimatycznej samą technologiczną innowacyjnością. Potrzeba nam nowej polityki innowacyjnej, która zagwarantuje, że rozwiązania trafią od razu z laboratorium na rynek, a do tego będą powszechnie dostępne – napisał na blogu Bill Gates.