18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chciały odejść wspólnie

Bliźniaczki razem zmarły na koronawirusa. Smutna historia młodych kobiet

25.04.2020  16:12
Bliźniaczki razem zmarły na koronawirusa. Smutna historia młodych kobiet
Bliźniaczki razem zmarły na koronawirusa. Smutna historia młodych kobiet Fot: Vikentiy Elizarov/Shutterstock

Bliźniaczki razem przyszły na świat i razem z niego odeszły. Koronawirus zabrał życie dwóch młodych kobiet, widać, jak bardzo ta choroba jest bezlitosna. 

Bliźniaczki bardzo się kochały i nie wyobrażały sobie życia bez siebie. Kiedy zaatakował je koronawirus nie miały wątpliwości, że wolą odejść z tego świata razem niż pozostać w wiecznej tęsknocie. To bardzo smutna historia rodem z Wielkiej Brytanii. 

Bliźniaczki razem umarły na COVID-19

37-letnie kobiety przegrały walkę z chorobą. Tragizmu sytuacji dodaje fakt, że od zawsze mówiły wszystkim, że chciałyby umrzeć razem. Ich mroczne życzenie spełniło się w czasie pandemii. Emma i Katy Davis były pielęgniarkami i prawdopodobnie to właśnie wykonywany zawód naraził je na zakażenie wirusem.

COVID-19 miał u nich bardzo ciężki przebieg. Pierwsza z sióstr, Katy zmarła we wtorek w szpitalu, a w piątek nad ranem walkę z chorobą przegrała Emma.

Nie ma słów, które mogłyby opisać ich wyjątkowość. Chciały tylko pomagać innym ludziom. Odkąd byłyśmy małe, udawały, że są lekarkami bądź pielęgniarkami i opiekowały się lalkami

– mówi zrozpaczona trzecia siostra bliźniaczek. 

Według podawanych przez brytyjskie media informacji, bliźniaczki cierpiały na inne choroby współistniejące i to one bezpośrednio przyczyniły się do ich zgonu. 

Współczujemy rodzinie tej wielkiej straty. 

logo Tu się dzieje