18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

boże, widzisz i nie grzmisz

Urodziny grozy, Blogerka zabiła trzy osoby. Wszystko nagrała [WIDEO]

01.03.2020  10:53
Urodziny grozy, Blogerka zabiła trzy osoby. Wszystko nagrała [WIDEO]
Urodziny grozy, Blogerka zabiła trzy osoby. Wszystko nagrała [WIDEO] Fot: Instagram/Youtube

Kolejny dowód na to, że część instagramerów i youtuberów powinna jak najszybciej zniknąć z sieci. Internetowa celebrytka zaświeciła inteligencją. Chciała zrobić coś "wystrzałowego", uśmierciła trzy osoby.

Znana w Rosji blogerka Ekatarina Didenko wyprawiła imprezę urodzinową, na której doszło do potwornej tragedii. Trzy osoby, w tym jej mąż, nie żyją. Kilka kolejnych z poważnymi obrażeniami trafiło do szpitala.

W czasie przyjęcia, do basenu wsypano około 30 kilogramów suchego lodu. Na wodzie wytworzyła się biała chmura, a szczęśliwi ludzie zaczęli wskakiwać do środka. Ekatarina wszystko oczywiście transmitowała w sieci.

Śmiertelna zabawa

Niestety, zabawowe towarzystwo nie pomyślało o bezpieczeństwie. Liczył się jedynie efekt "wow", nikomu na myśl nie przyszło, że zabawa może być śmiertelna.

Tymczasem suchy lód w połączeniu z wodą natychmiast wywołał niebezpieczną reakcję - wytworzył się zabójczy dwutlenek węgla. Dwie osoby udusiły się i zmarły na miejscu. Trzecia - mąż blogerki - był reanimowany. Obrzęk płuc był jednak zbyt duży, mężczyzna również stracił życie.

Kolejnych siedem osób odniosło obrażenia. Cztery z nich są w stanie ciężkim.

W sprawie wszczęto śledztwo. Blogerka już niedługo może raz na zawsze pożegnać się z internetowym celebryctwem - prawdopodobnie usłyszy zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci.

logo Tu się dzieje