18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia

Bolał go ząb. Dentysta nie pomógł, mężczyzna nie żyje

24.10.2019  12:08
Bolał go ząb. Dentysta nie pomógł, mężczyzna nie żyje
Bolał go ząb. Dentysta nie pomógł, mężczyzna nie żyje Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Ból zęba jest czymś strasznym, wie o tym każdy, kto go zaznał. Pewien Anglik z jego powodu nie doczekał wizyty u dentysty -  zdesperowany popełnił samobójstwo.

Ból zęba niejednemu człowiekowi spędził kiedyś sen z powiek. Pewien 38-letni Anglik mierzył się z bólem tak silnym, że nie doczekał wizyty u dentysty. W katuszach postanowił odebrać sobie życie.

Anthony Hoskins znajdował się na liście oczekujących na wizytę u dentysty. Mężczyzna musiał znosić potworny ból ósemek, zwanych zębami mądrości. Na wizycie lekarz miał je usunąć i tym samym uwolnić pacjenta od cierpień.

Ból zęba pchnął go do samobójstwa

Oczekiwanie jednak przedłużało się, a Hoskins nie mógł już wytrzymać z bólu. Jedyne, co przynosiło mu ulgę, to połączenie środków przeciwbólowych i whisky. Tylko dzięki takiemu zestawowi był w stanie zasnąć.

Ból w końcu okazał się być nie do zniesienia. Zdesperowany mężczyzna postanowił... odebrać sobie życie. Jego ciało odnaleziono w mieszkaniu. Rodzina była zdruzgotana tym, co się wydarzyło.

Teraz znalazł już spokój, nie będzie dłużej cierpiał. To, co jest naprawdę przykre, to to, że jego śmierć kosztowała mnie prawie tyle samo pieniędzy, ile trzeba by zapłacić za prywatne leczenie dentystyczne

– oświadczyła w sądzie matka Anglika.

Najwyraźniej ból i niemożność otrzymania pomocy sprawiły, że jego odporność psychiczna się wyczerpała. Trudno sobie wyobrazić, że to właśnie dolegliwości stomatologiczne pchnęły go do tego czynu. 

Przeczytaj więcej
Komentarze