18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wideo z katastrofy lotniczej

Samolot spadł na miasto. Masakra, piekło i śmierć

Wojciech Kozicki
22.10.2019  10:22
Katastrofa samolotu w Brazylii - maszyna spadła na ludzi na ulicy
Katastrofa samolotu w Brazylii - maszyna spadła na ludzi na ulicy Fot: YouTube

Katastrofa lotnicza w Brazylii. Samolot spadł na ulicę w Belo Horizonte i pojawiły się pierwsze informacje o ofiarach śmiertelnych. W internecie opublikowano wideo z katastrofy.

Brazylia i masakra na ulicach Belo Horizonte. Lokalne media podają, że w poniedziałek jednosilnikowy samolot rozbił się chwilę po starcie z lotniska Carlos Prates. Maszyna spadła na ulicę w mieście, zabijając przechodnia.

Samolot rozbił się w Brazylii - ofiary śmiertelne

Wiadomo już, że w samolocie znajdowało się 3 pasażerów. Dowódca straży pożarnej, pułkownik Erlon Botelho potwierdził, że druga ofiara śmiertelna to osoba z samolotu. Trzecią jest osoba, która znajdowała się w samochodzie na ulicy. Pilot samolotu przeżył katastrofę. Trzy osoby zostały ranne i przewieziono je do szpitala.

Mirror.co.uk pisze, że po uderzeniu nastąpiła eksplozja samolotu, powodując „serię wybuchów samochodów i rozpętując ogniowe piekło”. Na miejscu zostały wraki zniszczonych aut.

Brazylijskie media podają, że samolot Cirrus SR20 został sprzedany na krótko przed lotem. Miał zostać dostarczony do nowego właściciela w Ilheus we wschodniej części Brazylii.

Jak podaje independent.co.uk, w kwietniu na tej samej ulicy również rozbił się samolot. Wówczas zginął jedynie pilot, a jego ciało było tak zmasakrowane, że tożsamość ustalono na podstawie badań zębów.

Katastrofa samolotu w Brazylii:

logo Tu się dzieje