18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szok

45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest... jej syn

08.09.2019  12:58
45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest... jej syn
45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest... jej syn Fot: Instagram/Marcelo Junior

45-letnia Valdira das Nevas z Brazylii urodziła bliźnięta, których ojcem jest ich brat. Nie są jednak wynikiem kazirodczego związku matki z synem.

Maria Flor i Noah przyszły na świat we wtorek 3 września. Ich mama jest jednocześnie ich babcią, tata - bratem. To skomplikowane? Tylko na pierwszy rzut oka.

45-letnia Brazylijka Valdira das Nevas bardzo chciała mieć dzieci. Kilka lat temu urodziła córeczkę, niestety, maleństwo przyszło na świat w 7 miesiącu ciąży i zmarło tydzień później.

Myśl o ponownym zostaniu matką nie dawała 45-latce spokoju. Gdy lekarz powiedział jej, że rozwiązaniem mogłoby być znalezienie ojca młodszego, niż jej mąż, wpadła na szalony pomysł.

Syn-ojciec-brat w jednym

Na potencjalnego dawcę nasienia Valdira wybrała swojego dorosłego już syna. Nie wdała się jedna z Marcelo w romans. Postawiła na metodę in vitro - udało się za trzecim razem.

Marcelo od pewnego czasu marzył o tym, by zostać tatą. Niestety, było to niemal niemożliwe z bardzo prostego powodu - mężczyzna jest homoseksualistą. Teraz jednak, dzięki swojej własnej, rodzonej mamie, został tatą bliźniąt. I ich bratem. A swoim szczęściem on i Valdira chętnie dzielą się w mediach i sieci.    

Przeczytaj więcej
Komentarze