Wideo jak z MMA

Ostre mordobicie na lotnisku. Para wyląduje w więzieniu?

Wojciech Kozicki
30.10.2019  10:04
Bójka na lotnisku - wylądują w więzieniu?
Bójka na lotnisku - wylądują w więzieniu? Fot: YouTube

Ryanair dzięki pewnej parze pojawił się niemal we wszystkich mediach na świecie, ale zapewne nie cieszy się z takiej reklamy. Wizerunkowo może być to twarde lądowanie, bo nazwa firmy pojawia się w większości artykułów dotyczących pewnego incydentu. Do sieci trafiło wideo z bójki na lotnisku.

To miał być zwykły spokojny tani lot z Birmingham do Hiszpanii. Na lotnisku w Alicante doszło jednak do ostrego mordobicia. Tuż po wylądowaniu i wejściu na pokład autobusu, para z Wielkiej Brytanii rzuciła się na siebie jak dzikie bestie.

Jak podaje metro.co.uk, powołując się na relacje świadków, Brytyjczycy byli parą od niedawna, a konflikt eksplodował nagle. Kobieta była wyjątkowo agresywna, w pewnym momencie powaliła swojego partnera-przeciwnika na ziemię i zaczęła okładać jego głowę pięściami. Sama również nie wyszła bez szwanku, bo mężczyzna zadał jej serię brutalnych ciosów.

No to jedziemy. Typowi Brytole na wakacjach – powiedział jeden ze świadków bójki. (metro.co.uk)

Niektórzy twierdzili, że para była pijana. Mieli ostro tankować w trakcie lotu do Alicante. Mężczyzna przegrał walkę i uciekł, gdy tylko otworzyły się drzwi autobusu.

Bójka w autobusie na lotnisku - mordobicie jak w MMA:

Czytaj także