18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia

Brutalne morderstwo Polaka w Anglii. Wybrał się tylko po mleko.

10.02.2022  08:11
Młody Polak zamordowany w Anglii
Młody Polak zamordowany w Anglii Fot: GoFundME

Kilkuosobowa grupa napastników rzuciła się na 21-letniego  Bartosza W., gdy ten wyszedł ze sklepu spożywczego.  Młody mężczyzna został dźgnięty nożem. Jego życia nie udało się uratować.

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek wieczorem w Londynie. Radio LBC przekazało, że ofiarą jest Bartosz W., pracownik jeden z firm budowlanych. Według informacji przekazanych przez znajomą mężczyzny 21-latek został zaatakowany chwilę po tym, jak wyszedł do sklepu po mleko.

Bartek został zaatakowany we wtorek, 8 lutego, przed lokalnym sklepem spożywczym. Wyszedł ze swoją dziewczyną po mleko… wkrótce miał rozpocząć nową pracę. Jego rodzina i przyjaciele są zdruzgotani i w szoku – poinformowała znajoma ofiary.

Bartosz został zabrany do szpitala, jednak jego życia nie udało się uratować.

Zbiórka na pogrzeb

Bliscy utworzyli zbiórkę na pogrzeb 21-latka. Pieniądze można wpłacać za pośrednictwem platformy GoFundMe.

Miał 21 lat i całe życie przed sobą, wkrótce miał rozpocząć nową pracę. Jego rodzina i przyjaciele są zdruzgotani i w szoku. Chciałabym pomóc im w żałobie dlatego założyłam tę stronę. Rodzice Bartka to pracowici i uczciwi ludzie, którzy zawsze starali się pomagać innym - napisała organizatorka.

Policja poszukuje sprawców i prosi o pomoc wszystkie osoby, które mogą pomóc w tej sprawie. Motyw zabójstwa młodego Polaka nie jest jeszcze znany.