18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miotał nim jak szatan!

Brutalny chrzest. Ksiądz mógł zabić dziecko! [WIDEO]

Wojciech Kozicki
21.10.2020  19:34
Chrzest dziecka - ksiądz sadysta miotał niemowlakiem
Chrzest dziecka - ksiądz sadysta miotał niemowlakiem Fot: Andrej Porochnenko/East News - zdjęcie ilustracyjne

Chrzest dziecka i szokujące zachowanie księdza. W pewnym momencie zaczął miotać dzieckiem jak szatan. Szokujące wideo trafiło do sieci. Dlaczego rodzice nie zareagowali?

Skandal na chrzcie dziecka na Cyprze w Limassol. Kapłan wziął na ręce nagie niemowlę, by zanurzyć je w chrzcielnicy. Mimo płaczu i wrzasku, chwycił je w dość brutalny sposób. Następnie zaczął krzyczeć, z dużą siłą unosząc malucha i zanurzając go w wodzie.

Chrzest dziecka na Cyprze - brutalny ksiądz

Duchowny mógł zrobić niemowlakowi krzywdę, ale rodzice nie przerwali  brutalowi w sutannie. Wiadomo jednak, że to oni opublikowali szokujące nagranie wideo z chrztu dziecka. Ceremonia miała miejsce 17 października w Limassol na Cyprze.

Matka dziecka napisała na Facebooku, że próbowała powstrzymać księdza, ale ten nie przestał szarpać niemowlaka i krzyczał, że „dalej chrzci”. Dlaczego stojący tuż obok ojciec dziecka wcale nie zareagował? Nie musimy pisać, sami znacie odpowiedź…

Jak donoszą cypryjskie media, dziecko doznało obrażeń – było w szoku, a na jego ciele pojawiły się czerwone plamy. Rodzice złożyli skargę na księdza i grożą mu prawnikami. Duchowny w wywiadzie telewizyjnym przeprosił za swoje zachowanie. Dodał, że nie miał zamiaru skrzywdzić dziecka. Jak podaje Cyprus Mail, ksiądz uważa, że tak powinno się chrzcić płaczące dzieci, by szybciej miały sakrament za sobą.

Prawda jest taka, że w pewnym momencie dziecko prawie wyślizgnęło się z moich rąk i jak widać na wideo, położyłem mu rękę pod biodrem, aby je chronić – usprawiedliwia się kapłan. (O2.pl)

Brutalny chrzest dziecka [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej