18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje!

Zamach na Putina! Ktoś chciał go zabić!

23.05.2022  16:14
Zamach na Putina. Szef ukraińskiego wywiadu ujawnia nowe informacje
Zamach na Putina. Szef ukraińskiego wywiadu ujawnia nowe informacje Fot: AP/Associated Press/East News

Obalenie Władimira Putina i odsunięcie zbrodniarza od władzy staje się faktem! Szef ukraińskiego wywiadu wojskowego Kyryło Budanow ujawnia, że były przeprowadzane zamachy na prezydenta Rosji, także po napaści na Ukrainę.

Od samego początku wojny na Ukrainie mówi się, że Kreml zdecyduje się na zamach na Putina, a były agent wywiadu ujawnił nawet datę i ile zostało mu życia. Czy ktoś jednak zdecyduje się zabić Putina? Okazuje się, że takie próby są już podejmowane. Szef ukraińskiego wywiadu wojskowego Kyryło Budanow stwierdził, że na zbrodniarza z Moskwy były już przeprowadzane zamachy, a do jednego z nich doszło po rozpoczęciu wojny z Ukrainą.

Zamach na Putina. Kto próbuje go zabić?

Budanow ujawnił, że Putina próbowali zlikwidować „przedstawiciele Kaukazu". Niestety, zamach był „całkowicie nieudany” i prezydent Rosji przeżył. Szef ukraińskiego wywiadu zapewnia, że na 100% próba zamachu była, ale to informacja niepubliczna i mało rozpowszechniona.

Zdaniem Budanowa, los Putina jest już przesądzony, bo znalazł się w „ślepej uliczce”. Nie może ani zakończyć wojny, ani jej wygrać. Czy jednak rzeczywiście polityczni przeciwnicy zdecydują się na jego zamordowanie? Pojawiły się informacje, że mogą usunąć go „elegancko”, umieszczając schorowanego zbrodniarza w hospicjum. Padła nawet data kiedy może tam trafić.

Były zamachy na Putina... Nie tak dawno był nawet zamach ze strony, jak to się mówi, przedstawicieli Kaukazu. To niepubliczna informacja. Całkowicie nieudany zamach, ale miał naprawdę miejsce... Było to około dwóch miesięcy temu - ujawnił Budanow.