18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

niepokojące informacje

Były prezydent w poważnym stanie! Ma COVID-19

07.10.2020  15:58
Były prezydent Ukrainy ma COVID-19
Były prezydent Ukrainy ma COVID-19 Fot: FOT. LUKASZ KACZANOWSKI/POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Były prezydent w szpitalu z obustronnym zapaleniem płuc, wywołanym koronawirusem SARS-COV-2. Jego żona przekazała niepokojące informacje.

Kolejne złe informacje od naszych sąsiadów. Koronawirusem SARS-COV-2 zakażona była już była premier Ukrainy Julia Tymoszenko oraz pierwsza dama Ołena Załenska. Teraz chorobę potwierdzono u byłego prezydenta kraju.

Petro Poroszenko o zakażeniu koronawirusem dowiedział się 29 września. Wtedy też w mediach społecznościowych niepokojącą informację o stanie zdrowia przekazał obywatelom. W sobotę 3 października polityk trafił do szpitala. Lekarze potwierdzili u niego COVID-19, czyli ostre zapalenie płuc.

Petro Poroszenko ma COVID-19. Jest w złym stanie

We wtorek stan byłego prezydenta Ukrainy pogorszył się. Jego żona poinformowała, że ma obustronne zapalenie płuc, a jego krew jest tak gęsta, że lekarze nie są w stanie pobrać jej do analizy. Polityk ma otrzymywać kompleksową pomoc lekarską.

Koronawirusem SARS-COV-2 zakaziła się też córka Poroszenki. Kobieta przechodzi chorobę łagodniej od ojca.

Przeczytaj więcej
Komentarze