18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Drastyczne

COVID-19 leczył egzorcyzmami. Sam zakaził 20 osób

16.06.2020  18:13
COVID-19 leczył egzorcyzmami. Sam zakaził 20 osób
COVID-19 leczył egzorcyzmami. Sam zakaził 20 osób Fot: Deliris/Shutterstock

COVID-19 zgnębił cały współczesny świat. Ludzie boją się tej zjadliwej choroby i uciekają do najróżniejszych sposobów walki z nią. W Indiach miała miejsce bardzo niepokojąca praktyka. Pewien mężczyzna leczył zarazę... egzorcyzmami. 

COVID-19 przeraził nas wszystkich. Aktualnie czwartym najmocniej dotkniętym pandemią krajem są Indie, w których do tej pory koronawirusem zakaziło się 343 tys. osób, a zmarło aż 9,9 tys. ludzi. Nic dziwnego, że obywatele zaczynają tam popadać w panikę.

W takich momentach pojawia się wielu "specjalistów", którzy prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych metod leczenia. Niestety, wśród nich najczęściej znajdują się zwyczajni szarlatani. Takim kimś był mężczyzna z prowincji Madhya Pradesh, który twierdził, że leczy z koronawirusa pocałunkiem.

COVID-19 leczył ezgorcyzmami

Madhaya wmawiał ludziom, że jest wybrańcem i zapewniał, że zbliżanie się do niego, całowanie go i modlitwa "wypędzą" koronawirusa ze znękanych ciał. 

Niestety, pocałunek-lekarstwo okazał się zgubny w skutkach. Madhaya nie tylko nie był wybrańcem, ale sam roznosił COVID-19 na osoby, które mu zaufały. "Specjalista", który pocałunkiem i egzorcyzmami miał wypędzić koronawirusa - zaraził nim ok. 20 osób. 

Władze w Indiach ostrzegają ludzi, by nie wierzyć w magiczne leczenie koronawirusa. Miejmy nadzieję, że Polsce również nie pojawią się koronawirusowi znachorzy. Tego byłoby już za wiele, biorąc pod uwagę fakt, jak dużo osób aktualnie choruje. 

Przeczytaj więcej
Komentarze