18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dacie wiarę?

Youtuberka ma COVID-19. Dokonała odkrycia: "Ta pandemia to prawda!"

26.08.2020  11:08
Youtuberka ma COVID-19. Dokonała odkrycia: "Ta pandemia to prawda!"
Youtuberka ma COVID-19. Dokonała odkrycia: "Ta pandemia to prawda!" Fot: fizkes/Shutterstock

COVID-19 zaatakował znaną youtuberkę Lexy Chaplin. Dziewczyna zwróciła się do swoich widzów, odkrywając jednocześnie życiową prawdę, że pandemia jest prawdziwa.

COVID-19 zaatakował youtuberkę. Internetowa celebrytka niezwłocznie skorzystała z dodatniego wyniku testu na koronawirusa i podzieliła się ze światem swoimi przemyśleniami. Co ciekawe, wynik testu dał jej do myślenia, że cała ta pandemia jest jednak prawdziwa. 

COVID-19 wykryty u youtuberki

Z tej przyczyny Lexy (choć chora) od razu chwyciła za urządzenia służące do nagrywania filmików.

Mam koronawirusa. Jest mi smutno. Dowiedziałam się 15 minut temu, więc nie wiem jeszcze, co się będzie działo

- mówiła Lexy Chaplin.

Dodatkowo zakażona youtuberka poczuła się w obowiązku do ostrzeżenia innych młodych osób. Nawołuje w internecie do tego, by nie lekceważyć zagrożenia płynącego z koronawirusowego problemu.

Mówię to na story po pierwsze, żeby przypomnieć wam, że koronawirus i cała pandemia is real, it's f*cking real. Więc uważajcie na siebie, pilnujcie się. Mówię to też do wszystkich moich znajomych, z którymi się spotykałam ostatnio. Get tested (róbcie testy - przyp. red.)

- apelowała dziewczyna.

Podzieliła się również z fanami opowieścią o tym, jakie ma objawy zakażenia. Lexy przechodzi COVID-19 dość klasycznie. Zmaga się bowiem z utratą węchu i smaku oraz totalnym brakiem energii. Współczujecie dziewczynie?

Przeczytaj więcej
Komentarze