18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogromna tragedia

Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Tajemnicze okoliczności zgonu

05.05.2020  12:19
Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Tajemnicze okoliczności zgonu
Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Tajemnicze okoliczności zgonu Fot: Instagram/cadygroves

Cady Groves nie żyje. Piosenkarka country zmarła w tajemniczych okolicznościach w wieku zaledwie 30 lat. Jej rodzina pogrążyła się w rozpaczy.

Cady Groves miała przed sobą całe życie, ale jedna chwila przekreśliła całe to piękno. Młoda piosenkarka odeszła w tajemniczych okolicznościach w wieku zaledwie 30 lat. O śmierci amerykańskiej gwiazdy poinformowała fanów jej rodzina.

Cady Graves nie żyje

Cady Groves miała w planach wydanie nowej płyty i jak twierdzi jej brat, ogromnie się na tę chwilę cieszyła. 

Cady Groves odeszła z tego świata. Szczegóły na tę chwilę nie są jeszcze znane, ale rodzina stara się je dowiedzieć więcej i będzie na bieżąco przekazywać nowe informacje. Spoczywaj w pokoju mała siostrzyczko

– napisał na Twitterze rozpaczony brat wokalistki.

Fani bardzo szybko zaczęli snuć teorie spiskowe na temat śmierci młodej kobiety. Jej brat postanowił zainterweniować i wytłumaczyć w internecie parę kwestii, które budziły największe zainteresowanie.

Lekarz po sekcji zwłok uznał, że nic nie wskazuje, aby doszło do samookaleczenia lub samobójstwa. Mówiąc wprost, Cady Groves zmarła z przyczyn naturalnych. Zeszłej jesieni zmagała się z pewnymi problemami zdrowotnymi i według naszych przypuszczeń, znów się pojawiły

- pisał Cody Groves.

Bardzo współczujemy pogrążonej w rozpaczy rodzinie.

Przeczytaj więcej
Komentarze