18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nietypowe przyjęcie

Koronawirusowa lawina zakażeń po imprezie urodzinowej kota

Bartłomiej Ciepielewski
22.01.2021  21:40
Kot bawił się na swojej imprezie urodzinowej
Kot bawił się na swojej imprezie urodzinowej Fot: Anton27/Shutterstock

W chilijskim mieście Stanto Domingo zorganizowano kotu urodzinową imprezę. U 10 uczestników przyjęcia stwierdzono zakażenie koronawirusem.

Na chilijskim przyjęciu pojawiło się 10 uczestników oraz kot jubilat. Wszystkie obecne tam osoby zaraziły się koronawirusem. Zakażenie wykryto również u pięciu osób, które miały styczność z osobami obecnymi na imprezie.

Kiedy usłyszałem, że to było przyjęcie urodzinowe kota, pomyślałem, że to żart. Albo, że powiedzieli tak, bo próbują coś ukryć. Ale przynajmniej sześciu zakażonych przedstawiło tę samą wersję - poinformował sekretarz ministerstwa zdrowia Francisco Alvarez.

Nie wiadomo jakie konsekwencje poniosą imprezowicze w związku z obejściem koronawirusowych restrykcji.

Koronawirus na imprezie urodzinowej kota

Nie udało się ustalić, kiedy dokładnie odbyło się przyjęcie. Dobrą informację przekazał natomiast sekretarz ministerstwa zdrowia, który oznajmił, że świętujący swoje urodziny kot jest cały i zdrowy.

Ukradkowe spotkania podczas obowiązujących restrykcji to nie nowość. Ludzie łamiący rządowe obostrzenia wykazują się niebywałą kreatywnością. Niestety czasem kończy się to tragicznie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze