18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec ludzkości nadciąga

Pokazali "broń ostateczną". Mogą wywołać koniec świata! [WIDEO]

Wojciech Kozicki
01.10.2019  13:23
Nowa technologia i broń ostateczna  - koniec świata jest nieunikniony?
Nowa technologia i broń ostateczna - koniec świata jest nieunikniony? Fot: New China TV

Koniec świata, sąd ostateczny, apokalipsa, chaos i zniszczenie – Chiny ujawniły, że posiadają nowoczesną broń, która w mgnieniu oka zamienić całe USA w kupę gruzu. DF-41 to „broń ostateczna”, która jest już gotowa do użycia.

Chińska technologia śmierci jest gotowa, by zniszczyć świat. Na Placu Niebiańskiego Spokoju (Tiananmen) w Pekinie odbyła się wielka parada z okazji 70-lecia rządów komunistycznych i przy okazji zaprezentowano na niej międzykontynentalny pocisk balistyczny Dongfeng-41 (DF-41), który mógłby rozpętać piekło na Ziemi.

Chińska Republika Ludowa planuje koniec świata? Żadna inna rakieta w historii nie miała jeszcze takiego zasięgu – te pociski dolecą nawet na 15 tys. kilometrów. Ciężko je też zatrzymać, bo rozpędzają się do prędkości 25 razy większej niż prędkość dźwięku, a do tego Chińczycy mogą jednocześnie wystrzelić 10 takich „potworów”. W pół godziny są w stanie dolecieć do USA!

III wojna światowa - zagrożenie rośnie!

Pocisk może przenosić ładunki jądrowe (a nawet wiele osobno celowanych ładunków nuklearnych!), które zdaniem chińskich ekspertów, przebiją się przez amerykańskie systemy antyrakietowe. Wspomniana prędkość skróci też czas Amerykanów na reakcję obronną. Pocisk może być wystrzelony z dowolnego miejsca, np. z pociągu lub samochodu ciężarowego.

Internauci zwracają uwagę, że ta broń może spowodować koniec świata i zagładę ludzkości. Jeśli Chiny uderzą "Wschodnim Wiatrem" w Amerykę, ta zapewne odpowiedziałaby równie brutalnie, a arsenał atomowy rozpętałby apokalipsę.

Chiny i broń ostateczna - te rakiety spowodują koniec świata?

Czytaj także
Przeczytaj więcej