18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koronawirus rośnie w siłę

Chiny popadły w panikę. Władze siłą zamykają ludzi w domach

04.02.2020  13:34
Chiny popadły w panikę. Władze siłą zamykają ludzi w domach
Chiny popadły w panikę. Władze siłą zamykają ludzi w domach Fot: Wang Fei/Xinhua News/East News

Koronawirus rośnie w siłę, a Chiny znajdują się w coraz gorszej sytuacji. Władze uciekły się już do bardzo drastycznych środków, by powstrzymać pustoszącą kraj chorobę. 

Koronawirus przeraża cały świat i nic dziwnego. Ogromnie zaraźliwy patogen sieje w Chinach śmierć i przerażenie. Sytuacja jest tak zła, że władze uciekają się do środków dość drastycznych. Wszystko po to, by powstrzymać choć trochę szerzącą się epidemię.

Nagrania z centrum panowania wirus są przerażające, a do internetu trafiają jeszcze gorsze przykłady na to, jak bardzo zdesperowane są Chiny. Okazuje się, że za pomocą metalowych konstrukcji Chińczycy są zamykani przymusowo w swoich domach. Czy to jeszcze ludzkie traktowanie?

Koronawirus niszczy Chiny. Ludzie są zamykani jak zwierzęta

Metalowe belki montowane przy drzwiach, uniemożliwiają ludziom ucieczkę. Przez koronawirus w ten sposób zamykane są całe bloki. Ludzie siedzą niczym szczury w klatce i pozostaje im się modlić o to, by epidemia ich nie dopadła. 

Dodatkowo, na wszystkich drzwiach widnieją ostrzeżenia informujące, że w danym budynku wykryto przynajmniej jedną zarażoną osobę. Internauci nie mogą się otrząsnąć po tym, co zobaczyli w internecie. 

Wyrazy współczucia z całego świata płyną do wszystkich, którzy zostali w ten sposób zamknięci.

Przeczytaj więcej
Komentarze