18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Chiny ukrywają fakty? Wstrząsające wideo pokazuje oblicze epidemii

03.02.2020  13:41
Chiny ukrywają fakty? Wstrząsające wideo pokazuje oblicze epidemii
Chiny ukrywają fakty? Wstrząsające wideo pokazuje oblicze epidemii Fot: PHILIP FONG/AFP/East News

Koronawirus rzucił blady strach na całe Chiny. Nagrania pochodzące z epicentrum epidemii są wstrząsające i pokazują jej prawdziwe oblicze. 

Koronawirus przeraża wszystkich, którzy o nim usłyszą. Choroba jest niesamowicie zaraźliwa i stanowi ogromne zagrożenie dla ludzkości. W sieci pojawiają się głosy, że chińskie władze ukrywają prawdziwe oblicze epidemii, z którą muszą się mierzyć. 

Wstrząsający film, który rozpoczął niekończące się spekulacje, zamieściła w sieci niejaka Xiang Li. Kobieta jednocześnie twierdzi, że to, co zobaczyła i nagrała, jest dowodem na to, że chiński rząd zaniża rzeczywistą liczbę osób chorych na koronawirusa.

Koronawirus zabija bezlitośnie

Xiang Li wrzuciła filmik na Twitter. Pochodzi on z jednego ze szpitali, zamkniętego przez władze miasta Wuhan z powodu epidemii. Z opisu zamieszonego przez Li wynika, że w samochodzie stojącym pod szpitalem było 8 ciał, zamkniętych w specjalnych workach do przewożenia zwłok i że osoby te zmarły z powodu koronawirusa tylko jednego dnia. 

Kobieta nagrała również scenę rozpaczy, jaka rozgrywała się wewnątrz szpitala. Widoczny jest tam mężczyzna, który płacze z żalu, gdyż właśnie dowiedział się o śmierci ukochanej osoby.

Zważywszy na te sceny, Xiang Li jest przekonana, że liczba ofiar wirusa, podawana mediom, jest zaniżona. Na nagraniu widać, że lekarze i pielęgniarki zachowują chłodny spokój - nawet im jednak zdarza się nie wytrzymać tego napięcia.

Przeczytaj więcej
Komentarze