18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

okłamała system

Chora Chinka wyjechała z Wuhan! Wniosła zabójczy wirus do Europy?

24.01.2020  20:42
Chora Chinka wyjechała z Wuhan! Wniosła zabójczy wirus do Europy?
Chora Chinka wyjechała z Wuhan! Wniosła zabójczy wirus do Europy? Fot: Tatyana Meel/SPUTNIK Russia/East News

Szokujące doniesienia z Francji. Obywatelka Chin pochwaliła się w sieci, że jest chora, ale udało jej się wydostać z Wuhan i dotrzeć do Paryża. Zajęły się nią służby.

Skrajna nieodpowiedzialność i szokujące zachowanie chińskiej turystki. Kobieta podróżująca do Francji celowo okłamała władze i mimo choroby, wydostała się z Chin.

Kobieta podróżowała z objętego kwarantanną Wuhan do Paryża. Z miasta, w którym rozwinął się i szaleje zabójczy koronawirus 2019-nCoV, wyjechała jeszcze zanim zamknięto tam lotnisko.

Okłamała system

Chinka dojechała do Paryża i szczęśliwa obwieściła światu w mediach społecznościowych, że okłamała system i obeszła zabezpieczenia. Jak przyznała, wiedziała, że jest chora.

Miała objawy typowe dla pierwszych symptomów koronawirusa - gorączkę, kaszel i bóle mięśni. Nie zamierzała jednak trafiać w ręce lekarzy i rezygnować z podróży, więc przed wejściem na lotnisko zażyła leki przeciwgorączkowe. Gdy przechodziła specjalne badanie kamerą termowizyjną, wykrywającą podwyższoną temperaturę ciała, miała zbitą gorączkę! Chwilę później weszła na pokład samolotu razem z dziesiątkami innych pasażerów...

Już wiadomo, że kobieta nie cieszyła się długo wolnością. Osoby, które widziały jej nieodpowiedzialne przechwałki w sieci, zawiadomiły służby. Chinka została namierzona i trafiła na badania. Jak na razie nie wiadomo, czy jej choroba ma związek z niebezpiecznym koronawirusem.