18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niepokojące doniesienia

Chuck Norris brał udział w zamieszkach pod Kapitolem?

Bartłomiej Ciepielewski
13.01.2021  17:23
Chuck Norris nie brał udziału w zamieszkach?
Chuck Norris nie brał udziału w zamieszkach? Fot: CC /ALF

Na terenie amerykańskiego Kapitolu doszło 6 stycznia do groźnych zamieszek. Zwolennicy Donalda Trumpa w ramach protestu przeforsowali ochronę i wtargnęli do rządowego budynku. Według relacji świadków, na miejscu widziano Chucka Norrisa.

Ostatnie wydarzenia z Kapitolu wstrząsnęły Ameryką oraz całym światem. Do rządowego budynku wtargnęli zwolennicy Donalda Trumpa, którzy nie mogli pogodzić się z przegraną ich ulubionego kandydata. W większości były to osoby głoszące różne teorie spiskowe oraz zmanipulowane przez radykalne media alternatywne.

Chuck Norris pod Kapitolem?

Kilka dni temu w Internecie pojawiło się zdjęcie z mężczyzną, który do złudzenia przypominał hollywoodzkiego celebrytę, Chucka Norrisa. Zdaniem internautów aktor, który jawnie popiera politykę Donalda Trumpa, pojawił się na demonstracji, by wesprzeć protestujących.

Do internetowych plotek odniósł się menedżer amerykańskiego celebryty. Jak poinformował, informacje podawane w mediach społecznościowych to fake news.

Chuck przebywał wtedy w Teksasie wraz ze swoją rodziną - ogłosił menedżer aktora, Erik Kritzer.

Agent Chucka Norrisa przyznał, że mężczyzna ze zdjęcia jest podobny do gwiazdy "Strażnika Teksasu", ale znacznie mniej przystojny.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze