18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok

Ciała sześciu osób w mieszkaniu. "Przerażający incydent"

Bartłomiej Ciepielewski
25.01.2022  18:50
Strzelanina w USA
Strzelanina w USA Fot: Oleg Golovnev/Shutterstock

Policjanci znaleźli ciała sześciu osób w jednym z domów na terenie stanu Wisconsin. Zdaniem mundurowych ofiary padły ofiarą krwawej egzekucji. Ani motywy zbrodni, ani podejrzani nie są jeszcze znani.

Funkcjonariusze dotarli na miejsce po otrzymaniu zgłoszenia od zszokowanych sąsiadów, którzy odkryli ciała czterech mężczyzn i kobiety. Według informacji przekazanych przez policję wszystkie ofiary zginęły z powodu ran postrzałowych.

Dopiero dzień później w trakcie poszukiwań udało się znaleźć ciało szóstej osoby. Szczegóły dotyczące zbrodni nie zostały ujawnione.

Strzelanina w USA

Śledczy zajmują się ustalaniem motywów przestępstwa oraz osób podejrzanych o morderstwo. Niewykluczone, że do strzelaniny doszło w wyniku gangsterskich porachunków.

Znów doszło do straszliwej zbrodni i nie jest to film ani fikcja. Ci ludzie zginęli w naszym mieście, w jednej z naszych dzielnic – oświadczył burmistrz Cavalier Johnson.

Władze zapowiedziały już wzmocnienie walki z przestępczością poprzez wdrożenie dodatkowych środków zapobiegawczych.

Czytaj także