18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Na oczach dziecka

Ciasto grozy dopadło kobietę. Piekła je z synem, zginęła w męczarniach

12.11.2019  15:47
Ciasto grozy dopadło kobietę. Piekła je z synem, zginęła w męczarniach
Ciasto grozy dopadło kobietę. Piekła je z synem, zginęła w męczarniach Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Tego nie da się opisać. Kobieta piekła ciasto ze swoim synkiem, kiedy wydarzył się tragiczny wypadek, którego nie sposób sobie wyobrazić. Jej życia nie udało się uratować.

Ciasto pieczone z dzieckiem to wspaniała rozrywka tak dla najmłodszych, którzy mogą się czegoś nauczyć, jak i rodziców, którzy robią przy okazji coś pożytecznego. Niestety, jak się okazuje, śmierć czyha na ludzi na każdym kroku. 

Ciasto grozy zabiło kobietę

Sielankowo pieczone ciasto doprowadziło do tragedii. W miejscowości Saint-Étienne we wschodniej Francji, 58-letnia kobieta piekła ze swoim 15-letnim synem pyszne słodkości. Podczas czynności koniecznych do zrobienia deseru, szalik kobiety zaplątał się w robota kuchennego i doprowadził do najgorszego.

Kiedy szal zaplątał się w mikser, kobieta zaczęła się dusić na oczach swojego syna. Ten zadzwonił na pogotowie i został poinstruowany, żeby wyłączyć mikser i odciąć szalik matki. 15-latek w dużym szoku zrobił to, a na miejsce przybyła karetka.

Ratownicy medyczni robili wszystko, by uratować kobietę, jednak nic nie przyniosło rezultatu i uznano ją za zmarłą. 

Wkrótce zostanie przeprowadzona sekcja zwłok i dochodzenie, które wyjaśnią dokładne okoliczności tragedii. Szkoda, że nie można cofnąć czasu.

Czytaj także
Przeczytaj więcej