18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dla ludzi o mocnych nerwach

Ciężarna zmasakrowana. Rozcięli jej brzuch, wyjęli zawartość

19.03.2021  13:29
Ciężarna zamordowana. Dziecko zniknęło
Ciężarna zamordowana. Dziecko zniknęło Fot: Sarahbean/Shutterstock

O tak drastycznej zbrodni świat dawno nie słyszał. 21-letnia Pamella została brutalnie zamordowana w 8-miesiącu ciąży. Napastnik rozciął jej brzuch i zabrał dziecko!

Jak potworne zbrodnie ludzie są w stanie popełnić? Czasem nie jesteśmy sobie w stanie tego nawet wyobrazić. Całkiem jak w przypadku morderstwa 21-letniej Pamelli Martins, której ciało zostało zmasakrowane w ósmym miesiącu ciąży.

W ostatnią środę spodziewająca się rychłego porodu Pamella wpuściła do swojego mieszkania koleżankę z pracy. Nie spodziewała się, że będzie ona ostatnim człowiekiem, jakiego zobaczy na oczy. I jak straszna czeka ją śmierć.

Ciężarna zamordowana. Dziecko zniknęło

Niewiele po wizycie koleżanki w domu Pamelli pojawili się śledczy - w łazience znaleziono ciało 21-latki. Pomieszczenie było zamknięte na klucz, by się do niego dostać, trzeba było wyważyć drzwi.

Widok miejsca zbrodni był przerażający. Zwłoki Pamelli leżały na podłodze, były zmasakrowane - podaje Polsat News. Kobieta miała rozcięty brzuch - sprawca wyjął z niego rozwijające się dziecko!

Zamordowała koleżankę. Chciała mieć dziecko

Sprawczynię napaści zatrzymano niewiele później. Do szpitala w Macae w Brazylii zgłosiła się 22-letnia kobieta z martwym noworodkiem. Prosiła lekarzy o pomoc, twierdziła, że spadła z dzieckiem ze schodów. Dokładną przyczynę śmierci chłopczyka wyjaśnić ma sekcja zwłok.

Lekarze zajęli się kobietą i szybko odkryli, że ta nigdy nie była w ciąży. Co więcej, w jej torebce znaleziono scyzoryk i nóż. Szpital zawiadomił policję.

Bliscy zamordowanej Pamelli znali jej oprawczynię. Rodzina przekazała mediom, że kobieta bardzo chciała mieć dzieci i zapewniała, że zrobi wszystko, by to osiągnąć. Wybrała sobie jednak najgorszą możliwą ścieżkę ku spełnieniu marzeń...

Czytaj także
Przeczytaj więcej