18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czarna seria

Ciężka choroba na dworze królewskim? Rozpacz królowej

21.05.2021  17:50
Księżna Kate jest chora?
Księżna Kate jest chora? Fot: Rex Features/East News

Królowa Elżbieta II ma za sobą wiele przykrych przejść w ostatnim czasie. Rozpacz monarchini może się jedynie spotęgować, jeśli najnowsze doniesienia okażą się prawdą. Czyżby dwór królewski znowu nawiedziła ciężka choroba?

Królowa Elżbieta II nie ma łatwego życia. Zwłaszcza w ostatnim czasie, kiedy jej rzeczywistość dosłownie wali się w posadach. Straciła ukochanego męża, w Wielkiej Brytanii coraz częściej mówi się o jej abdykacji - a teraz jeszcze może się okazać, że na dworze krąży choroba.

Królowa Elżbieta II znów przeżyje dramat?

Śmierć księcia Filipa na chwilę przed setnymi urodzinami doprowadziła jego żonę, królową Elżbietę II do tragicznego stanu. Wielka miłość, jaka przez 73 lata łączyła tę parę - zakończyła się odejściem jednego z małżonków. Do takiej niewyobrażalnej tragedii doprowadziła zwykła infekcja, która zaatakowała jej męża i szybko go osłabiła. Ostatecznie żelazny książę (tak często nazywali go poddani) zmarł. Królowa Elżbieta od lat miała go za swojego największego przyjaciela i powiernika, dlatego kiedy księcia Filipa zabrakło - ona niemalże się załamała.

Potem królowa straciła szczeniaka swojej ukochanej rasy, który miał odwracać jej myśli od śmierci męża. Zdecydowanie taka sytuacja jej nie pomogła, a teraz na domiar złego wszyscy kierują wzrok na żonę jej wnuka, księcia Williama - która wygląda niepokojąco. Czyżby miało się okazać, że młoda kobieta cierpi z powodu strasznej choroby?

Według wielbicieli rodziny królewskiej księżna Kate, która zawsze była bardzo szczupła - teraz wyjątkowo zmizerniała. Czy za taką utratą wagi czają się jakieś poważne problemy zdrowotne kobiety? Zagraniczne media uspokajają, że chodzi o stres.

Kate jest poddana ostatnio wielkiej presji. Wszystko zaczęło się od odejścia z rodziny Harry’ego i Meghan. Potem zaczęła się pandemia i było coraz więcej powodów do zmartwień

- czytamy w jednym z brytyjskich tabloidów.

Kate czuje się bezsilna, a tego nie lubi, ona jest przyzwyczajona do działania, a nie może nic zrobić, to ją gryzie od środka

- dodała osoba z otoczenia książęcej pary.

Trzymamy kciuki, by naprawdę tylko coś takiego stało za gorszą formą księżnej. Cały kraj jej teraz, w tych trudnych momentach kryzysu, bardzo potrzebuje.

Czytaj także